George Green
regular customer

Mauris id vestibulum massa elis nisl, tincidunt eget volutpat quis, porta sit amet est. Pellen tesque solli citudin velit vel molestie dolor. Glavrida for habitant morbi tristique senectus. Thanx!

Petr Svoboda (jednatel)
TJ Sokol Hodkovičky

Flowbox v sokolovně
Od společnosti OMEXOM GA Energo jsme si objednali technologii Flowbox, která nám slouží jako podpora správy budovy. Vzhledem k tomu, že jsme malá tělocvičná jednota, která nemá zaměstnance a drtivou většinu činností správy objektu zajištujeme vlastními členy na dobrovolné úrovni, bylo nutné najít způsob, jak zajistit finančně a organizačně optimální řešení dozoru nad provozem objektu bez nutnosti fyzické přítomnosti. Instalovaná nová technologie zahrnuje docházkový sytém, který eviduje přehled příchodů a odchodů. Kamerový systém umožňuje přehled o areálu v reálném čase i s využitím záznamu a díky chytrému osvětlení je možné na dálku rozsvítit nebo zhasnout světla. Na dálku je možné také zamykat nebo udělit přístup do objektu dalším osobám. Neřešíme tak náklady na příklad na vrátného, který má běžně tyto záležitosti na starost.

Roman Nezval (ředitel centra AREA BORY)
InterCora, spol. s.r.o.

Chytré a úsporné osvětlení
Oslovili jsme společnost OMEXOM GA Energo s požadavkem na úsporu energie a instalací osvětlení, které by bylo možné regulovat na dálku. Nové venkovní LED osvětlení je nejen úsporné, ale umožňuje také kompletní přehled o dané lokalitě, zda jsou světla funkční a na jakém místě případně vznikla porucha. Díky dálkovému ovládání můžeme regulovat intenzitu svícení a také časový úsek, kdy mají světla fungovat.

Diana Richards
business owner

Praesent sed fermentum augue. Sed in odio et enim venenatis luctus. In egestas orci quis magna iaculis eleifend. Proin a lobortis ante, nec eleifend urna. Pellentesque a enim elementum, tempor nulla id, ultrices augue. Maecenas sit amet tincidunt elit – habitant morbi tristique senectus!

Anna White
regular customer

Morbi blandit venenatis erat, at maximus arcu cursus ut. Aliquam tempus laoreet dolor, sed auctor leo bibendum a. Donec ligula nisl, pretium sed neque tristique, tincidunt interdum justo. Thanx!

Jacob Firebird
regular customer

WOW! Proin a lobortis ante, nec eleifend urna. Pellentesque a enim elementum, tempor nulla id, ultrices augue. Donec tempus blandit malesuada. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Morbi blandit venenatis erat, at maximus arcu! Thank you!

Gregor Green
student

Praesent sed fermentum augue. Sed in odio et enim venenatis luctus. In egestas orci quis magna iaculis eleifend. Proin a lobortis ante, nec eleifend urna!

Stefan Freeman
businessman

Vursus, enim et luctus hendre ritnisl libero molestie ante, ut fringilla purus eros quis ipsum est a semper malesuada enim et luctus hendre ritnisl libero molestie lectus. Cras justo non justo venenatis element metus. Ut lobortis nisl at semper tellus tincidunt lorem ipsum dolor amet communitas.

Chcete nám zanechat referenci?